RNDr. Ondřej Urban, PhD. – Vedoucí oddělení Průzkumy a sanace
e-mail: urban@dekonta.cz

Mgr. Hana Čermáková  – samostatný řešitel
e-mail: cermakova@dekonta.cz

Mgr. Petr Dosoudil – samostatný řešitel
e-mail: dosoudil@dekonta.cz

Mgr. Jana Kolářová – samostatný řešitel
e-mail: kolarova@dekonta.cz

Mgr. Jiří Kubricht  – samostatný řešitel
e-mail: kubricht@dekonta.cz

RNDr. Jan Kukačka – samostatný řešitel
e-mail: kukacka@dekonta.cz

Aleš Mansfeld – vzorkař, technik
e-mail: mansfeld@dekonta.cz

Mgr. Daniel Světlík – samostatný řešitel
e-mail: svetlik@dekonta.cz

Mgr. Vojtěch Musil  – samostatný řešitel
e-mail: musil@dekonta.cz

Ing. Ondřej Perlinger – samostatný řešitel
e-mail: perlinger@dekonta.cz

Ing. Martin Polák  – samostatný řešitel
e-mail: polak@dekonta.cz

Fernando Rebelo, MSc. – samostatný řešitel
e-mail: rebelo@dekonta.cz

Ing. Petr Veleba  – samostatný řešitel
e-mail: veleba@dekonta.cz