Divize Ekologická havarijní služba

V současnosti nenabízíme žádnou pracovní pozici

Divize Sanačních a ekologických projektů

Pracovní pozice: operátor MIP analyzátoru a vzorkovací specialista

Náplň práce: Práce s terénními průzkumnými nástroji výrobce Geoprobe (USA,www.geoprobe.com) – primárně technologie MIP (Membrane Interface Probe). Jedná se o sofistikované nástroje určené pro průzkum znečištění kontaminace horninového prostředí. Systém MIP tvoří plynový chromatograf napojený na penetrační sondu, zatlačovanou průzkumnou soupravu GEoprobe 7822DT. Více informací na http://www.dekonta.cz/wp-content/uploads/2017/Delpnta letak-A4 MIP v1 1.

Součástí práce bude zpracování naměřených dat a možnost realizace v rámci jejich publikace (3D modelován, tvorba map atd.), odběry vzorků zemin, podzemní a povrchové vody a půdního vzduchu pro laboratorní analýzy, to vše v rámci komerčních i výzkumných aktivit naší společnosti.

Požadavky: řidičský průkaz skupiny B, min. SŠ vzdělání, znalost práce na PC, zkušenosti s modelováním a softwarem pro tvorbu map výhodou, zkušenosti s chemickými analytickými metodami výhodou, technická zdatnost a manuální zručnost, anglický jazyk, samostatnost, komunikativnost, ochota pracovat na zakázkách mimo pracoviště převážně v rámci ČR, ale i v zahraničí, zájem o geologii a chemii, životní prostředí a moderní technologie.

Nabízíme: práce ve stabilní společnosti, práce s unikátními nástroji určenými pro průzkum znečištění v rámci ČR, osobní automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, příspěvek na stravování, odborné kurzy a vzdělání, finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu zařazení.

Místo pracoviště: Dřetovice (20 km od Prahy)

Vážné zájemce žádáme, aby zaslali profesní životopis e-mailem na adresu urban@dekonta.cz

 

DEKONTA Slovensko, spol. s.r.o

V současnosti nenabízíme žádnou pracovní pozici