Kariéra

Společnost DEKONTA, a.s. v současné době hledá zaměstnance na následující pozice:

Pracovní pozice: projektový manažer vodohospodářských projektů

Místo zaměstnání: kanceláře v Praze či ve Dřetovicích u Kladna

Hlavní pracovní náplň:

  • realizace / vedení vodohospodářských projektů v ČR, případně v zahraničí;
  • participace na přípravě nabídek;
  • práce v expertním týmu;
  • spolupráce na vývoji nových metod a technologií

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru;
  • praxe ve vedení projektů v oblasti vodohospodářských projektů, tj. znalost (alespoň částečná) problematiky kořenových čistíren odpadních vod či obecně ČOV, vodní nádrže, závlahové systémy, úpravy koryt vodních toků, protipovodňová opatření apod. výhodou (není podmínkou);
  • autorizace v oboru staveb vodního hospodářství a krajinného inženýrství (inženýr nebo technik) výhodou (není podmínkou);
  • znalost anglického jazyka;
  • elán a nadšení

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci ve stabilní společnosti, kde dostanete prostor pro seberealizaci;
  • potřebné technické vybavení a zázemí, služební vozidlo i k soukromým účelům;
  • podporu v odborném či jazykovém rozvoji;
  • odpovídající platové ohodnocení

Vážné zájemce žádáme, aby zaslali profesní životopis emailem na adresu ondrej.perlinger@dekonta.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "Pracovní pozice – projektový manažer VHP“.

(Praha, dne 30.5.2022)

Pracovní pozice: samostatný řešitel Ekologické havarijní služby, hydrogeolog

Místo zaměstnání: Praha / Slaný

Popis pracovní náplně: řešení havarijních úniků nebezpečných látek, specialista hydrogeolog

Požadujeme:

  • spolehlivost, zodpovědnost, fyzická zdatnost
  • VŠ vzdělání technického nebo přírodovědného zaměření
  • angličtina
  • ŘP sk B
  • časová flexibilita
  • předchozí praxe v oboru hydrogeologie

Nabízíme:

  • pestrou a atraktivní práci v mladém kolektivu ve stabilní společnosti
  • automobil a telefon k osobnímu využití
  • technické vybavení na vysoké úrovni
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • možnost mezioborové spolupráce s ostatními divizemi společnosti DEKONTA

Předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2022

Vážné zájemce žádáme, aby zaslali profesní životopis emailem na adresu ludek.sisr@dekonta.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "Pracovní pozice – hydrogeolog EHS“.

(Praha, dne 27.5.2022)

Pracovní pozice: technik do divize Sanační a ekologické projekty

Místo zaměstnání: základna Dřetovice (okres Kladno), příp. Slaný

Co Vás u nás čeká:

  • realizace environmentálních projektů v ČR i v zahraničí pod vedením odpovědného řešitele, technické/odborné práce (obsluha sanačních stanic, bioreaktorů, injektáže sanačních činidel)
  • odběry vzorků zemin, podzemní a povrchové vody a půdního vzduchu pro laboratorní analýzy, to vše v rámci komerčních i výzkumných aktivit naší společnosti
  • obsluha technologických zařízení pro čištění vod/zemin (čerpadla, filtry, technologické linky)

Požadujeme:

  • SŠ/SOU vzdělání technického směru
  • řidičský průkaz skupiny B
  • technická zdatnost a manuální zručnost, způsobilost v elektrotechnice výhodou
  • samostatnost, komunikativnost, kreativita, ochota pracovat na zakázkách mimo pracoviště převážně v rámci ČR, ale i v zahraničí

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti
  • potřebné technické vybavení a zázemí, služební vozidlo i k soukromým účelům
  • podporu v odborném rozvoji

Vážné zájemce žádáme, aby zaslali profesní životopis emailem na adresu petra.najmanova@dekonta.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "Pracovní pozice – technik“.

(Praha, dne 3.5.2022)