Kariéra

Společnost DEKONTA, a.s. v současné době hledá zaměstnance na následující pozice:

Pracovní pozice: Chemik - analytik

Místo zaměstnání: provozovna DEKONTA, a.s. – Laboratoř Ústí nad Labem

Hlavní pracovní náplň:

  • provádění fyzikálně chemických analýz vzorků v akreditované laboratoři se systémem kvality dle ČSN ISO/IEC 17 025:2018

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ chemického/přírodovědeckého směru (praxe vítána);
  • pečlivost, systematičnost, ochotu pomáhat;
  • aktivní přístup k práci;
  • nástupní termín možný ihned

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní české společnosti;
  • odpovídající platové ohodnocení;
  • pružnou pracovní dobu;
  • příspěvek na stravování;
  • pracovní smlouva na dobu určitou po dobu 1 roku případné prodlužení na dobu neurčitou po 1 roce;
  • po 3 letech 5 týdnů dovolené

Kontaktní údaje: zuzana.mudrova@dekonta.cz, telefon: +420602724358

(Ústí nad Labem, dne 21. 9. 2021)

Pracovní pozice: Technik Ekologické havarijní služby DEKONTA, a.s.

Místo zaměstnání: Slaný

Požadujeme:

  • spolehlivost, zodpovědnost, technická a fyzická zdatnost
  • SOU technického zaměření, ŘP sk B, C; časová flexibilita
  • předchozí praxe není nutná

Nabízíme: pestrá a atraktivní práce v mladém kolektivu, automobil k osobnímu využití

Kontakt: ludek.sisr@dekonta.cz

(Slaný, dne 1.10.2021)