Kariéra

Společnost DEKONTA, a.s. v současné době hledá:

Pracovní pozice: Samostatný řešitel Ekologické havarijní služby

Popis pracovní náplně: práce v rámci firemní hasičské jednotky specializované na řešení havarijních úniků nebezpečných látek, příprava a realizace zakázek servisních, dekontaminačních a sanačních prací, speciální čištění průmyslových zařízení a likvidace nebezpečných odpadů

Požadavky:

  • základním předpokladem je vztah k týmové práci, práci v terénu, technické zaměření, vztah k životnímu prostředí. Ostatní dovednosti specificky potřebné k výkonu práce budou zajištěny proškolením a praxí,
  • spolehlivost, zodpovědnost, fyzická zdatnost,
  • vzdělání VŠ, SŠ technického nebo přírodovědného směru, ŘP sk B; časová flexibilita,
  • předchozí praxe výhodou, ale není nutná (hydrogeologie, sanační geologie, chemické obory, technické obory),
  • vzdělání v oboru hydrogeologie nebo chemie, znalost vodního a odpadového zákona vítána, není však nezbytná

Nabízíme:

  • pestrou a atraktivní týmovou práci v mladém kolektivu,
  • vstřícné a přátelské prostředí,
  • automobil k osobnímu využití,
  • zaměstnání ve stabilní a úspěšné české společnost, která patří ke špičce v oboru

Pracoviště: Slaný

Kontakt pro zaslání životopisu: Luděk Sisr, e-mail: ludek.sisr@dekonta.cz

Pracovní pozice: Technik spol. DEKONTA IC s.r.o.

Náplň práce:

  • ve spolupráci s kolegy realizace zakázek u zákazníků v rámci ČR,
  • práce s technikou – čerpadla, WAP, kompresory, vývěvy, ruční nářadí atd.,
  • práce se speciálním nářadím určeným do zóny Ex,
  • realizuje technickou přípravu na zakázky v zázemí společnosti (Kralupy nad Vltavou),
  • práce zahrnují montáže, demontáže, speciální čištění pomocí svěřené techniky atd.,
  • možnost provádění prací ve výškách a průmyslových provozech,
  • může zahrnovat i činnosti v protichemickém obleku, IDP a případně dalších ochranných pracovních pomůckách,
  • zahrnuje i manipulaci s chemickými látkami (např. oleje, paliva apod.)

Požadavky:

  • řidičský průkaz skupiny B (případně BE), řidičský průkaz skupiny C výhodou,
  • min. vzdělání 3-letý učební obor technického zaměření,
  • základní znalost práce na PC,
  • samostatnost, pružnost a komunikativnost, flexibilita a ochota pracovat mnohdy ve ztížených podmínkách na zakázkách v průmyslových zařízeních, na stavbách a při technických asistencích,
  • ochota dalšího sebevzdělávání,
  • zájem o techniku obecně, životní prostředí a moderní technologie výhodou,
  • pracovní zkušenost z chemického průmyslu, svářečský průkaz apod. výhodou

Nabízíme:

  • být součástí a podílet se na rozvoji stabilní společnosti,
  • různorodou a pestrou práci,
  • práce s moderní a speciální technikou,
  • služební mobilní telefon,
  • zajímavé odborné kurzy a další vzdělávání,
  • příspěvek na stravování,
  • možnost využít firemní rekreační objekt,
  • finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu zařazení a zajímavé finanční odměny

Místo pracoviště:  Kralupy nad Vltavou, ČR i zahraničí

Kontakt pro zaslání životopisu: Vojtěch Musil, e-mail: vojtech.musil@dekonta.cz