Contact

DEKONTA are birouri și facilități în România, Republica Cehă și în străinătate.

DEKONTA SRL

Punct de lucru (birouri):
Strada Mărășești 135, Ploiești, Prahova, ROMÂNIA

Statie autorizata de tratare deșeuri periculoase

Str. Negoiești, nr. 124, Sat Strejnicu, Com. Tg. Vechi, PRAHOVA, ROMÂNIA

Cehia

Praga (birou principal)

Adresă: Volutová 2523, 158 00 Praha 5
Telefon: +420 235 522 252
E-mail: info@dekonta.cz


Dretovice (laborator)

Adresă: Dřetovice 109, 273 42 Stehelčeves
Telefon: +420 312 292 960
E-mail: info@dekonta.cz


Slany (technological lab)

Adresă: Politických vězňů 1337, 274 01 Slaný
Telefon: +420 312 527 392, +420 312 292 960 (laborator tehnologic)
E-mail: slany@dekonta.cz, techlab@dekonta.cz


Usti nad Labem (laborator)

Adresă: Podhoří 328/28, 400 10 Ústí nad Labem
Telefon: +420 475 511 635, +420 724 681 525, +420 724 062 052
E-mail: laborator.usti@dekonta.cz, usti@dekonta.cz


Pardubice (birou)

Adresă: Sezemická 1011, 530 03
Telefon: +420 721 617 240
E-mail: pardubice@dekonta.cz


Letnany (sit managementul deșeurilor)

Adresă: Beranových 130, 199 00 Praha 9 - Letňany
Telefon: +420 602 107 819
E-mail: letnany@dekonta.cz


Ostrava (birou și sit managementul deșeurilor)

Adresă: Sokolská 23, 702 00 Ostrava 1
Telefon: +420 596 139 073
E-mail: ostrava@dekonta.cz

Sucursale mondiale

Slovacia - DEKONTA Slovensko, spol. s r.o.

Adresă: Odeská 49, 821 06 Bratislava
Telefon: +421 910 788 321
Email: slovensko@dekonta.com
www.dekonta.sk


Polonia - DEKONTA Polska Sp. z o.o

Adresă: Ściegiennego 252, 25-116 Kielce, Polska
Telefon: +48 41 362 18 82
Email: biuro@dekonta.pl
www.dekonta.pl


Serbia - DEKONTA d.o.o.

Address: Stojana Aralice 141, 110 70 Beograd
Phone: +420 381 113 017 741
E-mail: info@dekonta.rs


Bosnia and Herzegovina - DEKONTA BH, d.o.o.

Adresă: Josipa Štadlera 6, 71 000 Sarajevo
Telefon: +384 62 227 243
E-mail: bih@dekonta.com
www.dekonta.ba


DEKONTA Caspian MMC

Telefon: +420 606 751 936
E-mail: info@dekonta.cz

DEKONTA are, de asemenea, parteneriate în următoarele țări:

Albania, Bielorusia, Bulgaria, China, Egipt, Georgia, Croația, Italia, Israel, Iordania, Kazahstan, Kuweit, Mongolia, Germania, Nigeria, Olanda, Grecia, Rusia, Arabia Saudită, Turcia, Ucraina, SUA.